Kožená sedacia súprava, pohovka


Kožená súprava, kožená sedacia súprava, pohovka, rohová sedacia súprava, sedacie súpravy
TheChesterfields.sk – Webshop sediacích súprav!


Naša spoločnosť sa už dlhú dobu zaoberá distribúciou klasických chesterfield kožených sedacích súprav, kožených pohoviek a kožených kresiel v anglickom štýle. V súlade s očakávaniami týkajúcimi sa chesterfield koženého nábytku, sú kožená sedacia súprava, kožená pohovka, kožené kreslo, spálňový nábytok a stoličky ručne vyrábané, trvanlivé jedinečné kúsky, z vysoko kvalitnej talianskej hovädzej kože. Náš nábytok je vyrobený v Európskej únii. Kožená sedacia súprava je k dispozícii v rôznych farebných prevedeniach kože, ktoré sú vyrobené z kvalitnej talianskej hovädzej kože. Štruktúra je z tvrdého dreva, tradične ručne hobľovaná, skrutkovaná, spájaná hmoždinkami, nohy sú ručne leštené, morené a použitá koža je tiež ručne rezaná, šitá, so zapínaním na gombíky a antikovaná. Kožené diamantové vzory sú zložené podľa špecifikácie štýlu chesterfield, nie sú šité!

Cena sedacej súpravy, platobné podmienky

Vzhľadom k tomu, že spotrebiteľov obsluhujeme priamo v našej predvádzacej miestnosti, našim zákazníkom je zaručený prístup ku chesterfield  koženým sedacím súpravám za najnižšie ceny. Objednávky nadobúdajú platnosť po zaplatení zálohy vo výške 50% z kúpnej ceny. Platba môže byť vykonaná bankovým prevodom z  bežného účtu v prípade jednotlivca alebo prevodom po vystavení zálohovej faktúry v prípade spoločnosti. Zostávajúca čiastka bude zúčtovaná po obdržaní nábytku. V prípade online objednávky je potrebné uhradiť celkovú kúpnu cenu vopred.

Dodacia lehota

Sedaciu súpravu, pohovku, kreslá je možné si pozrieť osobne, objednať online a za poplatok vieme zabezpečiť aj doručenie domov. Dodacia lehota objednaných produktov závisí od kapacity, ale spravidla trvá 4-6 týždňov. Na našej webovej stránke si môžete vybrať z nasledujúcich typov nábytku chesterfield: - sedacia súprava - rohová sedacia súprava - pohovka - rozkladacia pohovka - kreslo - stolička - spálňový nábytok.
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na: info@chesterfields.at alebo na telefónnom čísle: +43 681 20865953.
S našim kolegom môžete komunikovať v nemčine alebo angličtine.
Jedinečná, ručne vyrábaná chesterfield kožená sedacia súprava, pohovka, kreslo, rohová sedacia súprava, kancelárska stolička, konferenčná stolička priamo od výrobcu!

Predvádzacia miestnosť

Adresa našej predvádzacej miestnosti: 1200 Wien, Mortaraplatz 11.
Otváracia doba: Po predchádzajúcej telefonickej dohode!
Tel. pán Schneider : + 43 681 20865953  (Hovorené jazyky: nemčina, angličtina)